Parrotlet-Breeders Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

πωλουνται parrotlets

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

πωλουνται parrotlets Empty πωλουνται parrotlets

Δημοσίευση από Nikos Κυρ Σεπ 16, 2012 12:36 pm

Πωλουνται δυο παρροτλετ χρώματος πράσινο φορείς μπλέ θηλυκα ταισμενα στο χέρι, πολυ ημέρα. Τα πουλάκια θα απογαλακτιστούν σε 15 ημέρες περίπου.Οποιος ενδιαφερετε παρακαλώ ας μας στείλει προσωπικό μύνημα στο facebook
Nikos
Nikos

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πωλουνται parrotlets Empty Απ: πωλουνται parrotlets

Δημοσίευση από thodoris Δευ Σεπ 17, 2012 5:22 am

να ρωτησω κατι. μου εστειλε ενας ενα παροτλετ απο αθηνα μεσο κτελ. εγω μενω θεσσαλονικη. μου ειπε στο τηλ. οτι ειναι ημερο ταισμενο στο χερι. αλλα αυτο μονο δεν ειναι ημερο με εχει καταδαγκωση. τον πηρα τηλ. και μου λεει επιδει χωρηστικε απο τα αλλα που ειχε εχει αγριεψη. εγω φιλε μονιζο οτι με δουλευψε κανονικα και το πληρωσα 100 ευρω. και εγω εχω πουλια ταισμενα στο χερι αλλα ειναι αρνακια και εχω στειλη και αθηνα μεσο κτελ και δεν αγριεβουν. μου την εφερε κανονικα ο τυπος ειναι και εκτροφεας τρομαρα του.
thodoris
thodoris

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πωλουνται parrotlets Empty Απ: πωλουνται parrotlets

Δημοσίευση από admin Τρι Σεπ 18, 2012 7:55 am

thodoris έγραψε:να ρωτησω κατι. μου εστειλε ενας ενα παροτλετ απο αθηνα μεσο κτελ. εγω μενω θεσσαλονικη. μου ειπε στο τηλ. οτι ειναι ημερο ταισμενο στο χερι. αλλα αυτο μονο δεν ειναι ημερο με εχει καταδαγκωση. τον πηρα τηλ. και μου λεει επιδει χωρηστικε απο τα αλλα που ειχε εχει αγριεψη. εγω φιλε μονιζο οτι με δουλευψε κανονικα και το πληρωσα 100 ευρω. και εγω εχω πουλια ταισμενα στο χερι αλλα ειναι αρνακια και εχω στειλη και αθηνα μεσο κτελ και δεν αγριεβουν. μου την εφερε κανονικα ο τυπος ειναι και εκτροφεας τρομαρα του.

Είσαι σίγουρος οτι ο συγκεκριμένος είναι εκτροφέας? Υπαρχουν μερικοί που αγοράζουν μικρά απο καποιους που εχουν ένα με δύο ζευγαράκια , τα ταίζουνε , και τα πουλανε μετά για δικής τους εκτροφής. Θέλει προσοχή. Όπως είπες , πήρες ενα αγριο πουλάκι για ήμερο. Ελπίζω μόνο να μήν ειναι πρασινο αρχέγονο , γιατί τότε , σε πιάσανε κοροιδο στα 100 , αγριο πρασινο παρροτλετ. Ακόμα και για μπλέ αγριο , ειναι πολλα τα 100. Και μια συμβουλή . Το φτηνό δεν ειναι και πάντα καλό.
Να σου ζήσει πάντως.
admin
admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 45
Τόπος : Κυψέλη

http://redrumpedbreeder.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης